search

DRINK BOX

56,99 zł
Brutto

ZESTAW WYSYŁKOWY DRINK BOX 5 KG

Zestaw DRINK BOX zawiera 5 kg suchego lodu w granulacie fi 16 mm, opakowanie styropianowe minimalizujące ryzyko sublimacji towaru oraz folię stretch, ochraniającą opakowanie. Wysyłki są realizowane na terenie całego kraju, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.Dostawa zamówienia jest realizowana w 24/48 godzin od daty odbioru paczki przez kuriera, a czas dostawy jest uzależniona od trasy kuriera.

Firma Carim nie ma wpływu na godzinę dostawy zestawu wysyłkowego, istnieje jednak możliwość zastrzeżenia wykonania usługi do godziny 12:00 za dodatkową opłatą (opcja dostępna w większych miastach). 

Ilość

Każdy zestaw wysyłkowy zawiera granulat suchego lodu fi 16 mm, opakowanie styropianowe dedykowane do transportu suchego lodu oraz folię stretch. Przesyłki są dostarczane do odbiorców indywidualnych oraz firm za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD przez pięć dni w tygodniu – od wtorku do soboty (opcja dostępna po wcześniejszym zastrzeżeniu takiej dostawy). Przesyłki są realizowane 24-48 h. Oferujemy również usługę kurierską Express, realizowaną tego samego dnia na terenie województwa podkarpackiego oraz całego kraju (1,23 zł netto za każdy przejechany kilometr).

42 Przedmioty

Opis

Wymiary wewnętrzne
240x340x90
Wymiary zewnętrzne
300x400x150
Waga
5 kg
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.